wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty

Reklamacje dotyczące funkcjonowania Sklepu/ działania Podkładów muzycznych

 1. Wszelkie zastrzeżenia co do sposobu funkcjonowania Sklepu mogą być kierowane przez Użytkowników pocztą elektroniczną pod adresem e-mail: office@pamusicsoft.com.
 2. Jeżeli informacje przekazane przez Użytkownika nie są wystarczające do rozpatrzenia reklamacji, Administrator może zwrócić się do Użytkownika o jej uzupełnienie.
 3. Odpowiedź na reklamację, zawierająca informację o sposobie jej rozpatrzenia lub o konieczności uzupełnienia reklamacji, udzielana jest przez Administratora nie później niż w terminie 14 dni od otrzymania reklamacji.
 4. Wszelkie zastrzeżenia dotyczące Podkładów muzycznych zakupionych przez Użytkownika zalogowanego lub niezalogowanego (plików midi, stylów akompaniamentu, brzmień, Expansion Packów) należy kierować wyłącznie pisemnie na adres office@pamusicsoft.com wraz z bardzo dokładnym opisem reklamowanego Podkładu muzycznego. 
 5. Klient zapoznając się przed zakupem z plikiem demonstracyjnym mp3 konkretnego Podkładu muzycznego przyjmuje do wiadomości, że plik demonstracyjny jest zawsze poglądowy dla danej serii instrumentu KORG Pa i mimo fizycznego nagrania wielu wersji demonstracyjnych dla różnych instrumentów - brzmienie zakupionego Podkładu muzycznego w instrumencie docelowym Użytkownika może różnić się w zależności od wykorzystywanego systemu nagłaśniającego, ustawień własnych instrumentu, kompresji pliku demonstracyjnego mp3, a także specyficznego ustawienia położenia samego instrumentu w warunkach przestrzeni, w których się znajduje (np zbyt bliskie ustawienie głośników keyboardu przy ścianach pomieszczenia). 
 6. Poglądowy plik demonstracyjny mp3 przy plikach midi lub stylach z oznaczeniem "...pa5x_demo" nagrywany jest odpowiednio dla instrumentu Korg Pa5x i dla całej serii związanej z flagowym instrumentem Korg Pa5x. Poglądowy plik demonstracyjny mp3 przy plikach midi lub stylach z oznaczeniem "...pa4x_demo" nagrywany jest odpowiednio dla instrumentu Korg Pa4x i dla całej serii związanej z flagowym instrumentem Korg Pa4x, tj. modelami Pa4x, Pa1000, Pa700. Poglądowy plik demonstracyjny mp3 przy plikach midi lub stylach z oznaczeniem "...pa3x_demo" nagrywany jest odpowiednio dla instrumentu Korg Pa3x i dla całej serii związanej z flagowym instrumentem Korg Pa3x, tj modelami Pa3x, Pa3xLe, Pa900, Pa600, Pa300 i dla starszej serii związanej z flagowym instrumentem Pa2x, tj modelami Pa2x, Pa800, Pa500. 
 7. Jeśli przy odpowiednim Podkładzie muzycznym dla modelu Pa5x Musikant (Pa5xMskt) nie widnieje plik demonstracyjny mp3 z instrumentu Korg Pa5x Musikant, to właściwym dla niego pozostaje plik demonstracyjny mp3 z modelu Pa5x. 
 8. Jeśli przy odpowiednim Podkładzie muzycznym dla modelu Pa4x Musikant (Pa4xMskt), Pa1000 z rozszerzeniem SD Musikant (Pa1000Mskt), Pa700 z rozszerzeniem SD Musikant (Pa700Mskt) nie widnieje plik demonstracyjny mp3 z odpowiedniego instrumentu wyposażonego w rozszerzeniem "Musikant", to właściwym dla niego pozostaje plik demonstracyjny mp3 z modelu Pa4x. 
 9. Podkłady muzyczne dostępne w Sklepie PaMusicSoft.com dla modelu KORG z rozszerzeniem Musikant mogą, ale nie muszą różnić się brzmieniowo i technicznie od wersji modelu standardowego (International). 
 10. Sklep PaMusicSoft.com nie ponosi odpowiedzialności za zakup przez Użytkownika Podkładu muzycznego w innej wersji, niż dla posiadanego instrumentu/ modelu Korga.
 11. Wszelkie roszczenia Użytkownika z tytułu instalacji na urządzeniu docelowym i zastosowania dla posiadanego instrumentu KORG Pa innego pliku Podkładu muzycznego (niezgodnego z posiadanym modelem  Korga Pa) uważa się za bezzasadne! 

Uprawnienia do odstąpienia od umowy/ zwroty
 1. W przypadku zakupu treści elektronicznych (pliki midi, styl akompaniamentu, brzmienie, Expansion Pack),  w momencie pobrania produktu cyfrowego przez Klienta, Klient traci możliwość zwrotu zakupionego produktu. Reguluje to ustawa o prawach konsumenta (DzU z 2014 r., poz. 827, art.38).

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu