wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » PAKIETY ROZSZERZEŃ

PAKIETY ROZSZERZEŃ


PAKIETY ROZSZERZEŃ ZNAJDZIESZ I POSŁUCHASZ W ODPOWIEDNICH KATEGORIACH INSTRUMENTÓW KORG PA.
 
 
 

Pakiet rozszerzeń EAST EUROPE PARTY PACK, to pierwsza paczka stylów akompaniamentu wyprodukowana przez portal PaMusicSoft.com. W pakiecie znajdziesz najwyższej jakości 5 UNIWERSALNYCH stylów akompaniamentu. Mając do dyspozycji zupełnie inne tryby dur, moll i różne części akompaniamentów, możemy z powodzeniem wykorzystać style jako typowo uniwersalne pop/ disco-polo/ dance. Są bardzo dobrze przygotowane technicznie, a ich brzmienie jest bardzo nowoczesne. Zdecydowanie warte polecenia i do wykorzystania na każdej imprezie rozrywkowej. Wszystkie style akompaniamentu mają zaimplementowane Keyboard Sety i Pady, a w przypadku formatu Pa5x dodatkowo ustawiony odpowiednio Finalizer.
 
 

Pakiet rozszerzeń PA FOLK PACK, to druga paczka stylów akompaniamentu wyprodukowana przez portal PaMusicSoft.com. W pakiecie znajdziesz najwyższej jakości 5 UNIWERSALNYCH stylów akompaniamentu w takich gatunkach muzycznych, jak FOLK i BIESIADA, a więc będzie tutaj Beguine, ale też Polka, Walczyk i inne, ale wszystkie style w charakterystycznym folkowym brzmieniu instrumentów akustycznych (akordeon, sax, gitary klasyczne i akustyczne). Mając do dyspozycji zupełnie inne tryby dur, moll i różne części akompaniamentów, możemy z powodzeniem wykorzystać style do wielu utworów muzycznych. Są bardzo dobrze przygotowane technicznie, korzystają ze znakomitej w KORG'u funkcji Guitar Mode, a ich brzmienie jest bardzo nowoczesne. Zdecydowanie warte polecenia i do wykorzystania na każdej imprezie rozrywkowej. Wszystkie style akompaniamentu mają zaimplementowane Keyboard Sety i Pady, a w przypadku formatu Pa5x dodatkowo ustawiony odpowiednio Finalizer. 
 
 

Pakiet rozszerzeń DANCE PACK, to trzecia paczka stylów akompaniamentu wyprodukowana przez portal PaMusicSoft.com. W pakiecie znajdziesz najwyższej jakości 5 UNIWERSALNYCH  akompaniamentów w gatunku szeroko pojętego stylu DANCE, a więc posłuchacie najnowsze brzmienia typu synth, przestrzenne pady, realistycznie wgrane loopy, ręcznie wgrywane przebiegi arpeggiatora i przede wszystkim mocne, soczyste dance'e bębny. Mając do dyspozycji zupełnie inne tryby dur, moll i różne części akompaniamentów, możemy z powodzeniem wykorzystać style do wielu utworów muzycznych. Są bardzo dobrze przygotowane technicznie i ich brzmienie jest bardzo nowoczesne. Zdecydowanie warte polecenia i do wykorzystania na każdej imprezie rozrywkowej. Wszystkie style akompaniamentu mają zaimplementowane Keyboard Sety i Pady, a w przypadku formatu Pa5x dodatkowo ustawiony odpowiednio Finalizer. ++++ Expansion Pack wkrótce będzie dostępny ++++

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu