wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Dostawa

Dostawa

Udostępnianie Podkładów muzycznych/ dostawa

  1. Podkłady muzyczne są udostępniane w Sklepie odpłatnie.
  2. Informacje o dostępnych Podkładach muzycznych, w tym ich format dla konkretnego instrumentu KORG i cena dostępna jest przy każdym udostępnionym w Sklepie Podkładzie muzycznym.
  3. Podkłady muzyczne mogą być udostępniane zarówno Użytkownikom zalogowanym jak i Użytkownikom niezalogowanym.
  4. W celu uzyskania (zakupu) Podkładów muzycznych Użytkownik składa zamówienie, co następuje przez wybór Podkładów muzycznych w Sklepie i potwierdzenie zamówienia.
  5. Udostępnienie Podkładów muzycznych następuje niezwłocznie po otrzymaniu przez Administratora zapłaty za wybrane przez Użytkownika Podkłady muzyczne dokonanej zgodnie z instrukcjami dostępnymi w Sklepie. Udostępnienie Podkładów muzycznych następuje przez przekazanie Użytkownikowi danych umożliwiających ich pobranie (download).
  6. Użytkownik posiadający lub nieposiadający Konta Użytkownika (lub który dokonał zakupu jako Użytkownik niezalogowany) może w razie utraty Podkładów muzycznych zwrócić się do Administratora o ponowne ich udostępnienie, dokumentując w dowolny sposób ich poprzedni zakup w PaMusicSoft.com

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu