wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Płatność

Płatność

Zasady płatności, ceny, faktury

  1. W przypadku zamówienia złożonego przez Użytkownika zalogowanego lub niezalogowanego, po potwierdzeniu zamówienia następuje przekierowanie na stronę internetową odpowiedniego systemu płatności, który umożliwia wybór formy płatności oraz dokonanie płatności. 
  2. Użytkownik powinien postępować zgodnie z instrukcjami pochodzącymi od wybranego pośrednika płatności (PayU lub PayPal). Sklep PaMusicSoft.com nie bierze odpowiedzialności za błędne wypełnianie formularzy płatności, brak środków na koncie, brak przekazania płatności przez operatora, itp.. Kwestie sporne, pytania dotyczące samej realizacji płatności do Sklepu Użytkownik kieruje wyłącznie do pośrednika płatności.
  3. Nie jest konieczne przekazanie przez Użytkownika potwierdzeń przelewu, wpłaty i nie wpływa to na realizację zamówienia, ponieważ udostępnienie Podkładów muzycznych następuje niezwłocznie po otrzymaniu przez Administratora zapłaty.
  4. Ceny Podkładów muzycznych podawane są w walutach odpowiednich dla wybranego języka / kraju, który wybiera Użytkownik. Ceny są równe dla wszystkich wersji językowych i przeliczane według aktualnego kursu walut z danej chwili. Cena zawiera wszystkie składniki (w tym podatek).
  5. Faktury/ rachunki Sklep PaMusicSoft.com wystawia ostatniego dnia każdego miesiąca. Tego samego dnia są one wysyłane do klientów pocztą elektroniczną (pop przez e-mail).

Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu